מה באתר

כניסת חברים
שם:
סיסמא:
חדשות ועדכונים

 

חדששש!!!

אחת אחת - אפרת שטרן נפגשת עם סיגל אהביאל

40 דקות מיוחדות

כנסו ותהנו(:

https://www.hidabroot.org/video/211542

 

 

חברות יקרות!

 

עכשיו חדש חדש הועלה לאתר שיעור הכנה לפורים מיוחד במינו וחדשני

 

 https://player.vimeo.com/video/255951800

 

תקבלו פן ייחודי עמוק ומעורר על פורים.

 

פורים יהפוך למשהו אחר השנה..

 

תהנו..

 

 

 

 

 

חברות יקרות!

 

העלנו סירטון וידאו חדש בשם

"גלי איך בתורה יש דרך עבורך להתמודד עם כל מצב".
שיעור בנושא הכנה לשבועות ובעצם הוא שייך לגמרי לכל השנה.
תלמדי על מערכת היחסים המיוחדת והחזקה שקיימת בינינו לבין בורא עולם.

 

https://youtu.be/2SFZgSTw3q4

 

 

 

 

 
חברות יקרות,
 

 

אמנם יום הכיפורים כבר מזמן עבר עלינו, אבל רבינו כבר אמר מזמן שמיד לאחר ראש השנה הוא היה שומע את הקריאות ברחוב של השמש שמעורר את המתפללים לקום לסליחות....

 

 
המסר שעבר דרכי, אלינו, לאור מציאותו של יום הכיפורים עדיין רלוונטי ועדיין מחזק אותנו.  נותן לנו כוח לעמוד בכל הקשיים שעוברים עלינו או מהפנימיות שלנו או מהסביבה שלנו..

 

 
הכנסי לשיעור  https://vimeo.com/245866842
ולמדי איך להתמודד עם ניסיונות ולבנות בתוכך את המרכבה של אברהם יצחק ויעקב.

 

 
השיעור הזה התבשל אצלי כשהוזמנתי לדבר בסעודת הודיה של בת של חברה שעברה את המחלה והחלימה. ולא רק החלימה, אלא התחזקה ברוחה ובעוצמתה האישית הרבה יותר ממה שהיתה אי פעם לפני המחלה.

 

 
בדרך  לסעודת ההודיה ביקשתי מה' שיגלה לי מה נגיד שייחזק את כולם.. שיהיה התחדשות שתשמח את כולם.. וזה מה שיצא.... הכנסי ושמעי.. https://vimeo.com/245866842

 

 
העמודים של אברהם יצחק ויעקב (חסד גבורה ותפארת) טומנים בחובם סוד שחושף את העיצות איך להתמודד עם מצבים קשים בחיים  ואיך לצאת מהם מחוזקים אפילו יותר ממה שהיינו לפניהם. 

 

 

הכנסי ונתחזק ביחד. 

 

  

באהבה 

 סיגל

 

 

 

 

ראיון מרתק עם סיגל אהביאל ברשת מורשת

כנסו לצפות:

https://player.vimeo.com/video/191979000?title=0&byline=0&portrait=0

 

 

 

אמנם שבועות מאחרינו אבל הלימוד שהוא נושא איתו בכל שנה עבורנו- לגמרי בתוכנו!
לחצי על הקישור ושמעי כיצד זה שהבהמיות שבנו היא השער לאלוקות שבנו.
כיצד אין ברירה אלא לגעת בטמא כדי להפנים את הקדוש.

https://player.vimeo.com/video/171890302

 

 

חברה שלי האומנית אורית מרטין הציגה תערוכה של ציורים מקסימים המביעים רעיונות תורניים רוחניים.

כנסו ללינק ותהנו.

ואל תשכחו לחזור אלינו שוב לאחר הצפיה.. ♡
ttps://www.youtube.com/watch?v=ELaT13b-yeo&feature=youtu.be

 

חדש!!!

 

סרטוני תוכן חדשים וקצרצרים נמצאים בכפתור הוידיאו (סרטונים קצרים) -  שווה צפייה!!

 

 חדש!!!!

 

עלה סרטון חדש בשם "נימי נפשינו הנסתרים" מומלץ לצפייה..

להלן הקישור:

https://player.vimeo.com/video/130664022

 

 

 

 

 

המשיכו להתעדכן ...

 

למעוניינים לקבל מאמרים חידושים ועדכונים ישירות למייל האישי - מוזמנים לשלוח לנו מייל ב"יצירת קשר" ונעדכן אתכם בשמחה.

 

ברוכות תהיו!!


 

 

 

 

 

 

באלול הכל אפשרי

שלח לחבר
הדפסה

הגיע אלי למייל ואני משתף

 

"שלום לכולכם, זאת תהיה בקשה מוזרה, אבל אני מבקשת מכל אחד מכם לעזור לי..."

 

ככה פתחתי את האימייל ששלחתי לפני שנתיים לכל רשימת התפוצה שלי. עדיין רווקה, בגיל 39, באמת לא רציתי להיכנס ככזו לשנות הארבעים . למרות שאני מכירה נשים רבות שנישאו לראשונה בשנות הארבעים לחייהן, כולל אחותי שנישאה בגיל 43, הרגשתי שהשנה אני מוכרחה לנסות משהו שונה, משהו רציני יותר, כדי להגיע למטרה שלי.

 

חשבתי על כל זה בחודש אלול, החודש שראשי תיבותיו רומזים אני לדודי ודודי לי, ובמילים בנות ימינו - אני לאהובי ואהובי לי (שיר השירים ו' ג'). כמה רומנטי !

 

שמונה שנים קודם לכן, כשלמדתי את זה, חשבתי - אלול זה החודש שבו הייתי רוצה להתחתן. אבל, עם כל אלול שבא וחלף, נעצבתי יותר מהמחשבה שעלולה לחכות לי עוד שנה שלמה עד לחתונה. ומה אם זה אף פעם לא יקרה?

 

בשנה שמלאו לי 39, נזכרתי ברעיון חסידי נפלא שעוסק בחודש אלול - "המלך בשדה". בספר "ליקוטי תורה" שכתב רבי שניאור זלמן מלאדי, הוא עוסק ברעיון הזה, ומסביר, שבימי אלול אנחנו נהנים גם מסיוע מיוחד מלמעלה. הימים הללו נמשלו לתקופה שבה המלך יוצא אל השדה, אל העם, ומאפשר לכל אחד ואחד לגשת אליו. בעודו בארמון המלכות לא קל לגשת אל המלך, ורק יחידי-סגולה מצליחים להגיע אליו ; אבל כשהמלך יוצא לשדה , יכול כל אחד ואחד לגשת ולבקש את משאלות-לבו . והמלך מקבל כל אחד בסבר פנים יפות.

 

כך בחודש אלול יוצא הקב"ה, כביכול, מ'ארמונו'. הוא מתגלה ומאיר את פניו לכל אחד ואחד מאיתנו.

 

מה זה בדיוק אומר? שהחודש הזה הוא זמן מתאים לתפילה, בחינה עצמית, ותשובה. כשאנחנו מתקרבים לראש השנה, אנחנו מבינים שלמרות שהאלוקים איתנו כל הזמן, באלול הוא קרוב יותר לשמוע כל אחד ואחד מאיתנו - יותר מאשר בכל השנה. זה הזמן לבחון באמת את הלבבות שלנו ולהיזכר שהאלוקים נמצא כאן.

 

מתוך המחשבה הזאת, כתבתי את האימייל הבא לכל בני משפחתי וידידיי.

 

שלום לכולכם,

 

בסדר, זאת הולכת להיות בקשה מוזרה מאוד. אבל אני מבקשת מכל אחד מכם לעזור לי. זאת העיסקה: בימים אלה מתחיל חודש אלול, שיש בו המון משמעות בשנה העברית. זה החודש שקודם לשנה החדשה, ואני עצובה שעוד שנה חלפה לה ועדיין לא פגשתי בבן זוגי והתחתנתי.

 

אז כאן אני נכנסת לתמונה. אני מבקשת מכל מי שנמצא ברשימת המכותבים שלי, לומר למעני תפילה מיוחדת, בכל יום שהוא במשך השבוע הבא - שאזכה למצוא את הנפש התאומה שלי ולהתחתן. זה יהיה גם זמן מתאים במיוחד להוסיף מילה טובה על אנשים אחרים שאתם מכירים, שהיו רוצים גם הם להתחתן (כולל אתם עצמכם, אם זה שייך).

התפילה לא צריכה להיות שום דבר רשמי, פשוט השתמשו במילים שלכם. אם אתם לא מאמינים באלוקים, אז פשוט תעבירו את המסר אל העולם, אל היקום. לאף אחד, ולכולם! זה לא יכול להזיק, נכון?

 

אבל חכו, יש עוד משהו. תפעלו עכשיו, ובתור בונוס תקבלו ממני מתנה מדליקה, תמונה אישית שאני אצלם, אבחר במיוחד עבורכם, ואשלח לכם באימייל! וואו, איזו עסקה!

 

וזה לא הכל! עוד לפני זה, רק בגלל שאתם ברשימת המכותבים שלי, תקבלו בחינם תמונה מעוררת השראה של כלה, שצילמתי בכותל.

 

אז זאת העיסקה. יַדעו אותי אם התפללתם (או מה שנוח לכם) עליי (ועל עוד שזקוקים לזה), ואני אשלח תמונה שצולמה במיוחד עבורכם!

 

תודה!

 

 

באהבה, בת שבע.

 

התגובות שקיבלתי היו מדהימות. כל כך הרבה אנשים סיפרו לי איך הם התפללו עליי ! כמה חברים נסעו במיוחד לכותל המערבי בשבילי. אפילו החברים שלי, שלא ממש מחוברים ליהדות שלהם, שמחו לפעול למעני.

 

מצחיק, שעם כל שטף האהבה והתמיכה, בחודש נובמבר הספקתי לשכוח לחלוטין מכל הבקשה המוזרה הזאת. הייתי מדי עסוקה במשרה החדשה והמאתגרת שלי... ויותר מזה, במערכת היחסים הרצינית החדשה שבה הייתי נתונה. עד כדי כך, שכשהייתי מוכנה להתארס, אפילו לא הזכרתי את אותו סיפור לחתן המיועד שלי, למרות שנפגשנו בסוף אלול.

 

היה זה זוג של קרובי משפחה שהזכירו לי. הם ביקשו ממני לעכב את בשורת האירוסין במספר חודשים. "מה יחשבו כל בני המשפחה וכל האחרים, אחרי ששלחת להם את האימייל ההוא וביקשת מהם להתפלל עלייך שתמצאי את הנפש התאומה שלך, ועכשיו - אחרי שלושה חודשים - את כבר מאורסת? הם יחשבו שאת מטורפת!"

 

זאת הייתה נקודת מבט מעניינת, אבל באופן שאני ראיתי את הנושא, במקום שכל מכריי יחשבו שאני מקרה פסיכיאטרי, זה יכול להיות ממש אחרת. הם עשויים אפילו להבין, שכשאישה מגיעה למצב שבו היא מוכנה לשפוך את לבה, גם להשפיל את עצמה קצת ולבקש עזרה מאחרים, ולהתפלל באמת - זה יכול לעבוד!

 

בחודש אלול הכל ייתכן . כשראש השנה מגיע , אנחנו נכנסים לזמן שבו כל אחד ואחד מאתנו עומד לדין . מה מתוק יותר מההזדמנות שניתנת לנו "לערוך היכרות" ישירה, פתוחה, עם מלך העולם? אז, נצלו את ההזדמנות המיוחדת לזמן הזה, צאו אל השדה, פתחו את לבכם בכנות, ותנו למלך לדעת מה אתם צריכים. מי יודע? אצלי זה עבד !

פרח    

כל הזכויות שמורות לסיגל אהביאל - שיח הלב | ת.ד. 453 קרית יערים. siach.halev148@gmail.com

 

הפעל נגישות

בניית אתרים